LAATSTE NIEUWS

GEWONNEN!!

VBS De Wijzer wint De Groene Pluim 2023! 

De komende jaren mogen we ons de nieuwe Groene Pluim-ambassadeurs noemen!

Het is een hele mooie beloning voor de stappen die we zetten richting een duurzame school, voor onze belangeloze inzet voor het milieu en het mooie Zonnebeke.

Dit is te danken aan onze leerlingen en leerkrachten, maar zeker ook aan alle ouders en sympathisanten de steeds bereid zijn om hun groene vingers uit de mouwen te steken om van onze WijzerWeide een mooi groen plekje te maken dat de biodiversiteit en het klimaat ten goede komt!

Op maandag 19 februari om 13u30 mogen we onze prijs in ontvangst nemen.

We willen iedereen die op ons stemde van harte bedanken voor deze mooie blijk van waardering voor onze leerlingen, de leerkrachten en de groene vingers van de WijzerWeide!

 

We use cookies

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.