LAATSTE NIEUWS

START voorleesweek 2022

Super trots op onze leerlingen die met veel enthousiasme meewerkten aan het leesbevorderingsproject 'Samen lezen en luisteren'.

Onder de enthousiaste begeleiding van Tilde & Bart van de Wonderlinge Woordenzee toverden acht leerlingen van onze school, VBS De Wijzer, het boekje ‘Cowboy Klaas en Tommie Tornado’ om tot een luisterverhaal, compleet met achtergrondgeluidjes, effecten en stemmetjes. Ook in Ieper, Poperinge en Langemark-Poelkapelle gingen groepen kinderen aan het werk.

De vier boekjes kan je 14 dagen lang via tablet/pc in de bib beluisteren of daarna door de boekjes met QR-code te ontlenen.

#leesbevordering #wonderlingewoordenzee #biblio7

@leesbevorderingsproject ‘Samen lezen en Luisteren’...

We use cookies

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.